LETNÁ YOGOVÁ AKCIA

LETNÁ YOGOVÁ AKCIA

Letná sezóna začína a preto sme si pre Vás pripravili niečo špeciálne! "Cvičte dvaja, plaťte za jedného." Rezervujte si už dnes svoje miesto na lekcii priamo cez náš rezervačný systém rezervacie.yogarituals.sk

zistite viac

YOGA V KOMUNITNEJ ZÁHRADE

Tento krásny priestor na cvičenie sa nachádza v centre mesta, vchod smerom k Polo Garden Caffe, úplne vzadu smerom k nádherným starým hradbám mesta. (za bývalým Colinsom) Na lekcie vonku si prosím prineste vlastnú jogamatku a pohodlne sa oblečte. Tiež je potrebné sa na lekciu zaregistrovať cez našu webovú stránku rezervacie.yogarituals.sk

zistite viac
ZHARMONIZUJ SA - YIN JOGA A LETO / ELEMENT OHEŇ

ZHARMONIZUJ SA - YIN JOGA A LETO / ELEMENT OHEŇ

Pozývame vás na 2. workshop zo série 5 harmonizačných workshopov - podla 5 elementov, kde sa tentokrát venujeme elementu Oheň / Letu v nás. Podporíme aktuálne srdce a tenké črevo (no nielen) - pocítite zvýšenie vitality, zlepší sa vám flexibilita tela a mysle, odídete s lepšou náladou alebo minimálne pokojnou mysľou, zrelaxovaní a zregenerovaní.

zistite viac
1.6.2019 - Jogová Alchýmia s Marti Procházkovou

1.6.2019 - Jogová Alchýmia s Marti Procházkovou

Marti is back! :-) Marti miluje Modru, jogu a rituály a preto sa k nám rada vracia. Kto ju pozná vie, že každý jej workshop je jedinečný, špeciálny a výnimočný. Tešiť sa možete na Jivamukti jogu, tipy na udržateľnú jogovú prax, poéziu života a spolupoBytie v prítomnosti. Workshop je venovaný jogovým začiatočníkom, večným začiatočníkom, prostredníkom, pokročilejším a lektorom.

zistite viac
25.5.2019 - HATHA JOGA spojená so ZVUKOTERAPIOU

25.5.2019 - HATHA JOGA spojená so ZVUKOTERAPIOU

Srdečne Vás pozývame na hodinu hatha yogy spojenú so zvukoterapiou s tibetskými miskami. Hodina vhodná pre začiatočníkov a mierne pokročilých. Jemná zmes fyzických cvičení, dýchacích techník a meditácie. Naučíme sa tu správne dýchať, získame psychickú a fyzickú silu, vyformujeme postavu a zharmonizujeme telo aj myseľ a to najdôležitejšie nájdeme cestu k sebe. V mentálnej rovine sa ukľudníme a vyrovnáme a vo fyzickej rovine získame pružné svaly, pohyblivé kĺby, vitalitu a zvýšime si kondíciu. Očistíme si telo a tým aj myseľ prostredníctvom asán /pozície/, mudier /symbolické gestá/, pránajámy /kontrola dychu a kriji /očistné techniky/. Cvičenie vám dodá energiu, vnútorný pokoj a rovnováhu.

zistite viac
11.5.2019 - Yin Joga XXL

11.5.2019 - Yin Joga XXL

Doprajte si čas len pre seba – nabite sa jedinečným čarom a jemnou silou Yinu, ktoré objavíme a zažijeme v sebe, na spoločnej liečivej ceste k (znovu)objaveniu svojej podstaty, návratu domov hlboko vo vnútri každej z nás.

zistite viac
6.4.2019 - ZHARMONIZUJ SA - YIN JOGA A JAR / ELEMENT DREVO

6.4.2019 - ZHARMONIZUJ SA - YIN JOGA A JAR / ELEMENT DREVO

Pozývame vás na 1. workshop zo série 5 harmonizačných workshopov - podla 5 elementov, kde sa tentokrát venujeme elementu Drevo / Jari v nás. Podporíme aktuálne pečeň a žlčník - pocítite zvýšenie vitality, zlepší sa vám flexibilita tela a mysle, odídete s lepšou náladou alebo minimálne pokojnou mysľou, zrelaxovaní a zregenerovaní. Čaká na nás detox, výživa, liečenie, spriechodňovanie tokov energie, sebapoznávanie na úrovni tela i duše podľa starých jogínskych a taoistických učení - a vo výsledku rovnováha všetkých našich častí :) Darujte sebe či blízkym darček pre seba - čas pre seba, kde sa nabijete jedinečným čarom a jemnou silou Yin energie.

zistite viac
3.4.2019 - KURZ PILATES PRE ZAČIATOČNÍKOV

3.4.2019 - KURZ PILATES PRE ZAČIATOČNÍKOV

Kurz Pilates je venovaný úplným začiatočníkom. BENEFITOM LEKCIÍ PILATES JE CVIČENIE V MALEJ SKUPINKE MAX. DO 8 ĽUDÍ. Lektorka dbá na individuálny prístup k cvičiacim počas celej lekcie. Metódu PILATES môže bez obmedzenia cvičiť každý. Je dôležitou súčasťou prípravy športovcov, je vhodný ako pre zdravých ľudí, tak aj pre ľudí so zdravotným postihnutím alebo pre pacientov po úrazoch. Je vhodný pre ľudí v každom veku! Hodina priebeha plynulo a trvá 60 minút. Odborníci odporúčajú cvičiť minimálne 2x v týždni. Pri pravidelnom cvičení sa spávne držanie tela ako aj správne zaobchádzanie so svojím telom, stávajú bežnou súčasťou nášho života.

zistite viac
UNIKÁTNY JOGA WORKSHOP S HUDSON LEICK

UNIKÁTNY JOGA WORKSHOP S HUDSON LEICK

Naučte sa správne pracovať so svojím telom i duchom, a prepojiť tak vašu fyzickú a psychickú stránku. Dych bude vašim sprievodcom počas celej lekcie, vďaka nemu sa vaše telo začne viac otvárať v jednotlivých pozíciách. Skúste na chvíľu opustiť stres každodenního života. Cieľom workshopu je byť nielen flexibilnejší a fyzicky silnejší, ale dostať zo seba hlboko zakorenený stres a emócie.

zistite viac